USŁUGI

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz przygotowaniu naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę!Odnośnie swoich emisji zdaj się na ekspertów: przejdziemy za Tobą przez wszystkie etapy zakupu i po sprzedaży!

PRZEGLĄD TECHNICZNY

Przeglądy techniczne są przeprowadzane na miejscu przez naszych techników sprzedaży, w celu weryfikacji stanu obecnego i zrozumienia potrzeb Klienta oraz konkretnego systemu produkcyjnego. Po tym pierwszym etapie następuje sporządzenie kosztorysu, który jest opracowywany doraźnie na podstawie danych dostarczonych przez Klienta oraz tego, co zostało zweryfikowane podczas przeglądu technicznego.

PROJEKTOWANIE

W tej fazie zwracamy największą uwagę na projektowanie systemów, które spełniają wymagania skuteczności i efektywności oraz utrzymują te cechy w czasie. Nasze systemy są produkowane z najwyższą dbałością o szczegóły: celem jest stworzenie bezpiecznych, niezawodnych systemów, które chronią środowisko i zdrowie operatorów.

Budownictwo w naszej stolarni

BUDOWA

Nasze systemy technologiczne są wykonywane na miarę na podstawie konkretnych wymagań Klienta. Dlatego też dbamy o produkcję poszczególnych elementów systemu, które są wytwarzane zgodnie z wewnętrznymi procedurami Systemu Zarządzania Jakością. Struktury wykonane są z konstrukcji stalowej spawanej elektrolitycznie i malowanej zgodnie ze specyfikacją.

INSTALACJA

Po zakończeniu fazy projektowania i budowy zajmujemy się dostawą i uruchomieniem całego systemu. Montaż odbywa się bezpośrednio w siedzibie Klienta przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. Nasi instalatorzy zapewniają, że działają bezpiecznie i nie zakłócają procesu produkcyjnego Klientów.

WPROWADZENIE DO EKSPLOATACJI

Wprowadzenie do eksploatacji jest przeprowadzane przez nasz wyspecjalizowany personel po zakończeniu fazy instalacji. Celem jest sprawdzenie, czy zainstalowany system jest zgodny z tym, co zostało pierwotnie zaplanowane. Podczas wprowadzania do eksploatacji sprawdzana jest również poprawność działania wszystkich mechanicznych i elektronicznych elementów systemu oraz ich zabezpieczeń.

Konserwacja systemu

KONSERWACJA

Oferujemy rutynowe i nadzwyczajne usługi konserwacyjne, które pozwalają nam monitorować funkcjonowanie systemów i usuwać wszelkie nieefektywności. Proces ten jest niezbędny do zapewnienia wyższego poziomu bezpieczeństwa oraz do monitorowania danych dotyczących zużycia energii i emisji do atmosfery. Oddaj swój biznes w ręce prawdziwych ekspertów!