O NAS: HISTORIA I JAKOŚĆ

Od 1979 roku pomagamy firmom tworzyć zdrowe środowisko pracy, chroniąc zdrowie operatorów i środowisko.Nasze instalacje dostosowane do potrzeb Klienta są specjalnie zwymiarowane do wychwytywania, transportu i oczyszczania zanieczyszczeń powietrza emitowanych przez procesy produkcyjne zachodzące w różnych sektorach przemysłu.

ETAPY NASZEJ HISTORII

1979

Po latach doświadczeń w prestiżowych firmach z branży, Settimo Bidinotto i Giorgio Romellini założyli firmę w Seregno, Brianza. W tym samym roku zaczęły powstawać systemy oczyszczające zanieczyszczenia powietrza emitowane przez stolarnie

1985
1985

Rozwój scentralizowanych systemów przeznaczonych do czyszczenia środków transportu (autobusy i pociągi) oraz miejsc pracy (czyszczenie ram)

1990
1990

Rozwój systemów przeznaczonych dla sektora tytoniowego (systemy transportowe i oczyszczania zanieczyszczeń powietrza)

1998

Certyfikat jakości zgodny z normą ISO 9001

2008
2008

Przeniesienie do nowej siedziby w Carate Brianza

2011
2011

Nabycie specjalistycznej wiedzy o technologii Turbovortex® do eliminacji pyłów pochodzących ze spalania biomasy

2012
2012

Do zespołu firmy dołączyli Alessio Romellini i Andrea Bidinotto, którzy już od dłuższego czasu pracowali w firmie

2014

Opracowanie technologii oczyszczania emisji pochodzących ze spalania biomasy (odpowiedniej dla certyfikacji w klasie V kotłów na pelety i biomasę)

2018
2018

Rozszerzenie oferowanych technologii poprzez włączenie i sprzedaż palników (RTO) do utleniania lotnych związków organicznych (LZO)

2020

Tecnosida® zostaje wyłącznym przedstawicielem we Włoszech technologii plazmowej AEROX, skutecznej w zwalczaniu zapachów nieorganicznych

CERTYFIKACJA JAKOŚCI

Jak poświadczyła Jednostka Certyfikująca DNV, System Zarządzania Tecnosida® jest zgodny z normą ISO 9001:2015.Aby zaoferować wysoki poziom usług naszym Klientom i wszystkim podmiotom zainteresowanym, zwracamy szczególną uwagę na następujące aspekty:

  • Jakość i niezawodność dostarczanych systemów;
  • Dialog z Klientami i terminowy pomiar satysfakcji Klientów;
  • Wspólne zaangażowanie w realizację celów firmy;
  • Inwestycje w badania i innowacje;
  • Analiza wymagań i wyników w celu planowania działań na rzecz ciągłego doskonalenia

NASZE ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ ŚRODOWISKA

Dbałość o środowisko jest częścią DNA Tecnosida®: wszystkie nasze zakłady są zaprojektowane w taki sposób, aby ograniczyć zanieczyszczenia powietrza, a kwestia ta ma również duży wpływ na decyzje podejmowane przez firmę.Wkrótce po przeniesieniu do obecnej siedziby w Carate Brianza, firma zdecydowała się zainwestować w system fotowoltaiczny. Cała energia potrzebna do działań wewnętrznych jest więc produkowana przy zerowej emisji CO2! Zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju jest również realizowane w codziennych wyborach: nasze biura zostały wyposażone w dozowniki wody, a wszyscy pracownicy otrzymali stalową butelkę na wodę, aby zmniejszyć zużycie plastiku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

W Tecnosida® zawsze szukamy nowych talentów, które mogłyby dołączyć do grona naszych pracowników: jeśli chcesz się zaangażować i dać nam poznać swoje umiejętności, wyślij nam swoje CV.Nie przegap swojej szansy na dołączenie do naszego zespołu, odkryj wolne posady lub wyślij nam swoją kandydaturę!

WSPIERAMY PASJĘ

Tecnosida® jest oficjalnym sponsorem Team MMR, zespołu, który z dużym powodzeniem startuje w krajowych i międzynarodowych mistrzostwach motocyklowych.Od 2016 roku jesteśmy na torze u boku Teamu, towarzysząc im w ich ważnych osiągnięciach!

PARTNERZY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

AEROX

Technologia plazmowa do kontroli zapachów organicznych. Tecnosida® jest wyłącznym przedstawicielem na Włochy.

Produkcja elementów do odciągu i filtrowania powietrza. Tecnosida® jest autoryzowanym sprzedawcą.

Wiodący producent mediów filtracyjnych do suchego i płynnego odpylania przemysłowego.

Logo G2

Rozwój rozwiązań dla wzajemnego połączenia między maszynami a systemami zarządzania przedsiębiorstwem MES (industry 4.0)